Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 54.94mm - 518M05450
518M05450
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 12%
    CONTENTS:
  • 2146CD - 54.50 mm Ring Set
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S485 - PistonPin 14mm x 1.782" NonChromed SW Pro-Lite