Wiseco Piston Kit (1049cc) - 3.00mm Oversize to 6.00mm, 9.5:1 Compression - 4894M08200
4894M08200
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
Qty:
Free Ground Shipping (1 - 5 Days)
Description
Wiseco Piston kit
  • Contains: One Piston, Ring(s), Wrist Pin, Circlips
  • Bore: 82.00mm