Wiseco Piston Kit - 0.25mm Oversize to 64.42mm - 513M06425
513M06425
Limited Supply: only 4 remaining
Save: 7%
    CONTENTS:
  • 2530CD - 64.25 mm Ring Set
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • S486 - PistonPin 16mm x 2.175" NonChromed TW