LA Choppers 1-1/4in. Pullback Risers for Welded Kage Fighter T-Bars - Chrome - LA-7338-10
LA-7338-10
Description
High-strength steel tubing construction
Crossbars are welded directly to the risers
Accept stock controls
Straight risers available in 8in., 10in., 12in., 14in. and 16in.
1-1/4in. Pullback risers available in 8in., 10in., 12in., 14in. and 16in.
3in. on-center risers