Wiseco Piston Kit - Standard Bore 55.95mm - 582M05600
582M05600
    CONTENTS:
  • 2205CS - 56.00 mm Ring
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • S270 - PistonPin 16mm x 1.850" NonChromed TW