Wiseco Piston Kit - Standard Bore 55.95mm - 589M05600
589M05600
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 14%
    CONTENTS:
  • 2205CS - 56.00 mm Ring
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • S514 - PistonPin 16mm x 1.752" NonChromed TW