Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 73.95mm - 338M07200
338M07200
Limited Supply: only 4 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2835CD - 72.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S343 - PistonPin 18mm x 2.362" NonChromed TW