Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 73.95mm - 431M07200
431M07200
    CONTENTS:
  • 2815CD - 71.50 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S343 - PistonPin 18mm x 2.362" NonChromed TW