Wiseco Piston Kit - Standard Bore 53.96mm - 641M05400
641M05400
    CONTENTS:
  • 2126CS - 54.00 mm Ring
  • CW15 - ROUND WIRE PIN LOCKS 15MM (PAIR)
  • S467 - PistonPin 15 x 41mm NonChromed TW