Wiseco Piston Kit - Standard Bore 53.96mm, 11:1 Compression - 4875M05350
4875M05350
Save: 14%
    CONTENTS:
  • 2106XE - 53.50 mm Ring Set
  • CW13 - ROUND WIRE PIN LOCKS 13MM (PAIR)
  • S592 - PistonPin 13mm x 1.535" NonChromed SW