Wiseco Piston Kit - Standard Bore 76.96mm, 14.1:1 Compression - 4843M07700
4843M07700
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 11%
    CONTENTS:
  • 7700YC - 77.00 mm Ring Set .8 x 1.5mm
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • S677 - PistonPin 16 x 40mm NonChromed TW