Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 73.92mm - 534M07200
534M07200
Limited Supply: only 6 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2835CD - 72.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S513 - PistonPin 18mm x 2.303" NonChromed TW