Wiseco Piston Kit - 1.50mm Oversize to 88.91mm - 561M08750
561M08750
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 3445TD - 87.50 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S278 - PistonPin 18mm x 2.472" NonChromed TW