Wiseco Piston Kit - 1.50mm Oversize to 89.93mm - 546M08850
546M08850
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 11%
    CONTENTS:
  • 3484TD - 88.50 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S277 - PistonPin 18mm x 2.579" NonChromed TW