Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 43.45mm - 803M04150
803M04150
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 11%
    CONTENTS:
  • 1634CS - 41.50 mm Ring
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S563 - PistonPin 12mm x 1.220" NonChromed SW