Wiseco Piston Kit - 3.00mm Oversize to 90.95mm, 11:1 Compression - 4628M08800
4628M08800
    CONTENTS:
  • 3465XC - 88.00 mm Ring Set
  • CW20 - ROUND WIRE PIN LOCKS 20MM (PAIR)
  • S520 - PistonPin 20mm x 2.362" NonChromed TW