Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 70.94mm - 571M06900
571M06900
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2717CD - 69.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S484 - PistonPin 18mm x 2.291" NonChromed SW