Wiseco Piston Kit - Standard Bore 55.95mm - 486M05600
486M05600
    CONTENTS:
  • 2205CD - 56.00 mm Ring Set
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)