Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 77.95mm, 11:1 Compression - 4574M07600
4574M07600
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2992XC - 76.00 mm Ring Set
  • CW17 - ROUND WIRE PIN LOCKS 17MM (PAIR)
  • S523 - PistonPin 17mm x 2.429" NonChromed TW