Wiseco Piston Kit - Standard Bore 99.92mm, 9.9:1 Compression - 4966M10000
4966M10000
    CONTENTS:
  • 3937XS - 100.00 mm Ring Set
  • CW22 - ROUND WIRE PIN LOCKS 22MM (PAIR)
  • S655 - PistonPin 22 x 57.15mm NonChromed SW