Wiseco Piston Kit - Standard Bore 39.45mm - 874M03950
874M03950
    CONTENTS:
  • 1555CS - 39.50 mm Ring
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S563 - PistonPin 12mm x 1.220" NonChromed SW