Wiseco Piston Kit - Standard Bore 54.45mm - 880M05450
880M05450
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2146CS - 54.50 mm Ring
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S288 - PistonPin 14mm x 1.614" NonChromed TW