Wiseco Piston Kit - 1.50mm Oversize to 87.92mm - 394M08650
394M08650
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 3405TD - 86.50 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S277 - PistonPin 18mm x 2.579" NonChromed TW