Wiseco Piston Kit - Standard Bore 71.95mm, 10.25:1 Compression - 4052M07200
4052M07200
    CONTENTS:
  • 2835XC - 72.00 mm Ring Set
  • CW17 - ROUND WIRE PIN LOCKS 17MM (PAIR)
  • S523 - PistonPin 17mm x 2.429" NonChromed TW