Wiseco Piston Kit - Standard Bore 76.96mm, 14.5:1 Compression - 40135M07700
40135M07700
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 7700YC - 77.00 mm Ring Set .8 x 1.5mm
  • Ring - Set
  • S677 - PistonPin 16 x 40mm NonChromed TW
  • W6883 - Round Wire Retainer 16mm x .049" (pair)