Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 53.45mm - 651M05300
651M05300
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 7%
    CONTENTS:
  • 2087CD - 53.00 mm Ring Set
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S288 - PistonPin 14mm x 1.614" NonChromed TW