Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 86.92mm - 675M08500
675M08500
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 3347TD - 85.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S278 - PistonPin 18mm x 2.472" NonChromed TW