Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 49.95mm - 456M04950
456M04950
Limited Supply: only 4 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1949CD - 49.50 mm Ring Set
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S538 - PistonPin 12mm x 1.535" NonChromed SW