Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 69.95mm - 560M06900
560M06900
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2717CD - 69.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S511 - PistonPin 18mm x 2.244" NonChromed TW