Wiseco Piston Kit - Standard Bore 53.95mm - 845M05400
845M05400
Save: 11%
    CONTENTS:
  • 2126CS - 54.00 mm Ring
  • CW15 - ROUND WIRE PIN LOCKS 15MM (PAIR)
  • S668 - PistonPin 15 x 47mm ID NonChromed TW