Wiseco Piston Kit - Standard Bore 53.95mm - 783M05400
783M05400
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 15%
    CONTENTS:
  • 2126CS - 54.00 mm Ring
  • CW15 - ROUND WIRE PIN LOCKS 15MM (PAIR)
  • S467 - PistonPin 15 x 41mm NonChromed TW