Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 50.95mm - 643M04900
643M04900
Limited Supply: only 9 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1929CS - 49.00 mm Ring
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S517 - PistonPin 14mm x 1.510" NonChromed TW