Wiseco Piston Kit - Standard Bore 53.95mm, 11:1 Compression - 4752M05400
4752M05400
Limited Supply: only 9 remaining
Save: 15%
    CONTENTS:
  • 2126XE - 54.00 mm Ring Set
  • CW15 - ROUND WIRE PIN LOCKS 15MM (PAIR)
  • S571 - PistonPin 15mm x 1.752" NonChromed TW