Wiseco Piston Kit - Standard Bore 67.95mm - 515M06800
515M06800
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2677CD - 68.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S511 - PistonPin 18mm x 2.244" NonChromed TW