Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 103.92mm, 11:1 Compression - 4811M10200
4811M10200
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 15%
    CONTENTS:
  • 4014GFX - 101.956mm (4.014") Auto Ring Set- 1 cyl.
  • CW22 - ROUND WIRE PIN LOCKS 22MM (PAIR)
  • S655 - PistonPin 22 x 57.15mm NonChromed SW