Wiseco Piston Kit - Standard Bore 78.45mm, 8.8:1 Compression - 4933M07850
4933M07850
Limited Supply: only 6 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 7850XX - 78.50MM RING SET
  • CW17 - ROUND WIRE PIN LOCKS 17MM (PAIR)
  • S557 - PistonPin 17mm x 2.429" NonChromed SW