Wiseco Piston Kit - 1.50mm Oversize to 92.92mm, 9.5:1 Compression - 4825M09150
4825M09150
Limited Supply: only 6 remaining
Save: 11%
    CONTENTS:
  • 9150XX - 91.50MM RING SET
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)
  • S660 - PistonPin 19mm x 1.986" NonChromed SW