Wiseco Piston Kit - Standard Bore 76.95mm, 13.5:1 Compression - 4952M07700
4952M07700
Limited Supply: only 8 remaining
Save: 8%
    CONTENTS:
  • 7700XU - 77.00 mm Ring Set .9 X .8 X 1.5mm
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • S742 - PistonPin 16 x 41.91mm NonChromed SW