Wiseco Piston Kit - 1.50mm Oversize to 89.45mm - 40050M08800
40050M08800
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 8800XX - 88.00MM RING SET
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)
  • S475 - PistonPin 19mm x 2.303" NonChromed TW