Wiseco Piston Kit - Standard Bore 53.95mm - 868M05400
868M05400
    CONTENTS:
  • 2126CD - 54.00 mm Ring Set
  • CW15 - ROUND WIRE PIN LOCKS 15MM (PAIR)
  • S467 - PistonPin 15 x 41mm NonChromed TW