Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversized to 86.42mm, 10.5:1 Compression - 40076M08550
40076M08550
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 5%
    CONTENTS:
  • 8550XX - 85.50MM RING SET
  • CW20 - ROUND WIRE PIN LOCKS 20MM (PAIR)
  • S520 - PistonPin 20mm x 2.362" NonChromed TW