Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 49.45mm - 782M04900
782M04900
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 9%
    CONTENTS:
  • 1929CD - 49.00 mm Ring Set
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S517 - PistonPin 14mm x 1.510" NonChromed TW