Wiseco Piston Kit - Standard Bore 72.95mm, 10.5:1 Compression - 4466M07300
4466M07300
Limited Supply: only 7 remaining
Save: 13%
    CONTENTS:
  • 2874XC - 73.00 mm Ring Set
  • CW17 - ROUND WIRE PIN LOCKS 17MM (PAIR)
  • S533 - PistonPin 17mm x 2.061" NonChromed TW