Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 45.45mm - 752M04500
752M04500
Limited Supply: only 4 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1772CD - 45.00 mm Ring Set
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S595 - PistonPin 12mm"x 1.417 NonChromed SW