Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 41.96mm - 653M04200
653M04200
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 8%
    CONTENTS:
  • 1654CD - 42.00 mm Ring Set
  • CW10 - ROUND WIRE PIN LOCKS 10MM (PAIR)
  • S630 - PistonPin 10 x 32.9mm NonChromed SW