Wiseco Piston Kit - Standard Bore 76.96mm, 13.5:1 Compression - 40151M07700
40151M07700
    CONTENTS:
  • 7700YC - 77.00 mm Ring Set .8 x 1.5mm
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • Ring - Set
  • S677 - PistonPin 16 x 40mm NonChromed TW